اخبار


همچنان که فناوری رو به ‌پیشرفت است و دسترسی به اطلاعات آسان‌تر شده، تعریف موفقیت نیز با چالش‌های جدیدی همراه شده است. خیلی از افراد برای تأمین نیازهای اولیه خود نیز دچار مشکل هستند و بااین‌حال سعی می‌کنند روش موفقیت را به دست آورند.

ادامه مطلب...

معاون اول رئیس جمهور مصوبه موضوع افزایش کمک هزینه مسکن کارگران را برای اجرا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

ادامه مطلب...

صحبت درباره موفقیت برای همه بحثی جذاب و خوشایند است. افراد موفق همیشه توجه دیگران را به خود جلب می‌کنند. آن‌ها موجودات عجیبی نیستند بلکه برخی تفاوت‌های ظریف باعث شده از بقیه مردم متمایز شوند.

ادامه مطلب...

همزمان با اجرای عملیات ترمیم، بازسازی و افزایش ظرفیت بارگیری اسکله های ماهشهر، دو اسکله یک و هفت تا شهریور 1400فعالیت های صادراتی خود را از سر گیرند.

ادامه مطلب...

وزارت حمل و نقل عراق اعلام کرد که توافق ریلی ایران و عراق بزودی وارد مرحله اجرایی خواهد شد.

ادامه مطلب...

در اولین روز هفته، دلار توانست به بالای محدوده 22 هزار و 800 تومانی قدم بگذارد. روز شنبه اسکناس آمریکایی پنجمین رشد متوالی را به ثبت رساند و با 250 تومان افزایش به بهای 22 هزار و 820 تومان رسید.

ادامه مطلب...

حتماً شما هم یک روز بد را تجربه کرده‌اید؛ صبح ناخوشایندی که با یک اتفاق بد شروع می شود و هر چه ساعت می گذرد، اوضاع بیشتر به هم می ریزد. در چنین روزهایی همه چیز دست به دست هم می دهد تا روز بدی را تجربه کنید؛ اما آیا می دانید می توان جلوی یک روز بد را گرفت؟

ادامه مطلب...

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات با اشاره به ارائه 3.6 میلیارد دلاری خدمات بیمه‌ای و ضمانت نامه در سال گذشته، از موافقت مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در راستای حذف 9 درصد ارزش افزوده اخذ بیمه‌نامه و ضمانت نامه برای صادرکنندگان خبر داد.

ادامه مطلب...